Home Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Kişisel hayatınız, zevkleriniz, yemek istediğiniz/istemediğiniz besinler, sosyal hayatınız göz önünde bulundurularak, sağlık durumunuz, kilo-boy-yaş gibi faktörler incelenerek size özel listelerle, yasak anlayışından oldukça uzakta olan bir diyet listesini birlikte hazırlayacağız.

 

Eğer pizza, hamburger gibi besinleri yemek istiyorsanız, listenizde bunlara da yer verecek sizi diyet yaparken, sevdiğiniz yiyeceklerden uzak tutmayarak, bu besinleri hayatınıza koyarak hem motivasyonunuzun yüksek seyretmesini sağlayacak hem de bu besinleri tüketerek nasıl fit ve sağlıklı olabileceğinizin yollarını sizlere anlatmaya çalışacağım. Diyette “YASAK” kelimesinin olmadığını benimle birlikte siz de göreceksiniz.

 

İdeal kiloya ve sağlığınıza kavuştuktan sonra koruma programıyla yola devam edeceğiz. Diyet sürecinde öğrendiğiniz bilgilerin ışığında düzenlenen koruma programında, kendi başınıza diyet listesine bire bir bağlı kalmadan kilonuzu korumayı amaçlayacağız. Bu dönemde 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık süreçlerle görüşmeye devam edeceğiz.

Görüşmeye gelmeden önce, gerekli kan tahlillerini yaptırmanız ve ön görüşme formunu doldurmanız gerekmektedir.

Görüşmeler haftalık olmak üzere 4 görüşme, 1 aylık süreçte ilerlemektedir. Gereken haftalarda diyetleriniz sizin talepleriniz ve benim görüşlerim doğrultusunda değiştirilmektedir.

İletişim: dytsinemakgun@gmail.com veya 0539 981 9343